Meble kuchenne Siemieniako, Białystok, producent

 

Blogi

Jak umeblować nowoczesną kuchnię?

siemieniako meble kuchenne

Nowoczesne kuchnie cechuje minimalizm, wygoda i funkcjonalność. Każdy element wyposażenia ma swoje miejsce. Przestrzeń kuchni musi być zaprojektowana tak, by w sposób wygodny można było z niej korzystać. Wygoda jednak nie może ustępować miejsca ciekawemu wyglądowi. W nowoczesnej kuchni dominuje wysoka zabudowa, która jest wykończona eleganckimi frontami. 

Jak zaprojektować garderobę w nowoczesnym stylu?

siemieniako meble kuchenne

Garderoba jest pomieszczeniem, które ułatwia zachowanie porządku w mieszkaniu. Najlepiej jest urządzić ją blisko korytarza, sypialni lub łazienki. Może stanowić uzupełnienie wnętrza nie tylko osób dorosłych, ale również dzieci. Najlepiej przemyśleć jej układ już na etapie projektowania domu, ale możliwe jest stworzenie takiego pomieszczenia także w gotowym mieszkaniu.   

Jakie są koszty projektu mebli na wymiar?

siemieniako meble kuchenne

Kiedy zabieramy się za urządzanie pomieszczenia, chcemy, żeby meble były wygodne w użyciu i służyły jak najdłużej. Każdy dom jest nieco inny, wymaga odmiennych rozwiązań. Coraz popularniejszą opcją staje się projektowanie mebli na wymiar. W ten sposób powstają zabudowy kuchenne i garderoby skrojone pod indywidualne potrzeby domowników.

Strony

Ekspozycja

Białystok:
1. Szosa Ełcka 90
2. ul. Gen. Andersa 38
Firma "Wiór"

Siedziba

Szosa Ełcka 90
15-690 Białystok
tel./Fax: 85 654 35 60